Omschrijving
Bijzonder fraai, totaal gerenoveerde en uitgebouwde instapklare middenwoning op zeer gewilde locatie in Den Dolder.
De woning heeft muur- vloer- en dakisolatie en splinternieuwe zonnepanelen (jan 2019) en beschikt dus over energielabel A.
Verzorgde achtertuin met een prachtige veranda en hobbyruimte.
Het centrum van Den Dolder bevindt zich op enkele minuten loopafstand met onder meer een vernieuwde Albert Heijn, Aldi, Kruidvat, Read Shop en diverse andere winkels en diverse horeca.
Scholen en speeltuin liggen ook op loopafstand.
In het centrum is tevens een NS-station aanwezig met rechtstreekse verbindingen naar de twee grote steden Utrecht(10 min) en Amersfoort(15 min).
Voor wandelen, hardlopen en andere recreatie liggen er uitgestrekte wandelbossen en natuurpark rondom Den Dolder.
Kortom een comfortabel woonhuis in een groene en zeer plezierige woonomgeving!
Indeling
Begane grond
Entree, hal, wc met fonteintje, uitgebouwde woonkamer met gashaard en openslaande deuren naar tuin, open keuken met Miele inbouwapparatuur en deur naar tuin.
Eerste verdieping
Overloop, 3 slaapkamers waarvan 1 ingericht als garderobekamer(inbouwkastenwand) en twee grote slaapkamers met vaste kasten. Moderne badkamer met toilet, ruime douche en wastafel.
Separate wasruimte met aansluiting wasmachine en droger.
Tweede verdieping
Overloop, ruime zolderkamer met dakraam, voorzolder met opstelling combi-ketel/omvormer.
Bijzonderheden
• Energielabel A.
• Twaalf zonnepanelen wekken ongeveer op wat deze woning gem verbruikt aan elektra.
• Alle ramen voorzien van dubbel glas (grotendeels HR++).
• Alle gevels zijn na-geïsoleerd.
• Combi-ketel uit 2016, Intergas HR 107 combi.
• Diepe voortuin met parkeergelegenheid.
• Ruime vijver in achtertuin.
• Uitbouw met gashaard gerealiseerd in 2017.
• Arc Linea keuken voorzien van marmeren aanrechtblad en vaatwasser, ijskast, koffiemachine, riante vijfpits (1,2 mtr breed) professioneel fornuis en combioven, alle apparaten zijn van het merk Miele.
• De woning heeft 45 graden dak waardoor de nok hoog is dit in tegenstelling met andere huizen in de wijk die een lage nok hebben waardoor je bijna niet kunt staan op zolder.
• Extra brede poort achter in tuin waardoor een motor/scooter makkelijk achterom kan.
• Ruime stenen berging met elektra.
• Schilderwerk uitgevoerd in 2018.
Kenmerken
• Woonoppervlakte: ca. 123 m2 en berging ca 12 m2
• Perceeloppervlakte: 227 m2
• Inhoud woning: 413 m3
• Bouwjaar: 1961
Lees de volledige omschrijving